Astef nyaklánc fehér

46.800 Ft

Material:

316L rozsdamentes acél

Veredelung:

18K aranyozott

Farbe:

fehér

Kettenlänge:

50 cm

Leírás
A L'Amotion "Astef Necklace White" az elegancia és a modern dizájn megtestesítője. A kiváló minőségű 316 literes rozsdamentes acélból készült nyaklánc kivételes tartósságot és korrózióállóságot kínál. A lánc minden egyes láncszeme gondosan kidolgozott 18K arannyal van bevonva, amely fényűző fényt és vonzó esztétikát biztosít. A precízen elhelyezett, csillogó fehér kövek olyan kitűnő ragyogást adnak az ékszernek, amely minden mozdulatával megragadja a fényt. Ez a nyaklánc nem csak egy kiegészítő, hanem egy mutatós darab, amely egy csipetnyi kifinomultságot kölcsönöz minden ruhának.
Tulajdonságok és előnyök

• Kiváló minőségű anyag: Az Astef Necklace White 316 literes rozsdamentes acélból készül, amely a tartósságáról és a korrózióállóságáról ismert.
• Elegáns kidolgozás: A nyaklánc 18K aranyozott bevonattal rendelkezik, amely fényűző fényt és vonzó esztétikát biztosít.
• Hipoallergén: A 316 literes rozsdamentes acélról ismert, hogy hipoallergén, ami minimálisra csökkenti a bőrirritáció kockázatát.
• Sokoldalúság: A nyaklánc elegáns kialakítása alkalmassá teszi különféle alkalmakra, a hétköznapoktól a különleges eseményekig.
• Értékmegőrzés: A 316L-es rozsdamentes acél és a 18K aranyozás kombinációja biztosítja, hogy az ékszer megőrizze értékét.

anyagokat

• Anyag: Az Astef Necklace White kiváló minőségű, 316 literes rozsdamentes acélból készül, amely a tartósságáról és a korrózióállóságáról ismert.
• Szín: A nyaklánc elegáns fehér tónusban jelenik meg, amelyet a 18K aranyozott bevonat egészít ki, amely fényűző és vonzó megjelenést kölcsönöz neki.
• Dizájn: A dizájn egy sor pontosan beállított, tiszta kristályt tartalmaz, amelyek szabályos időközönként vannak elrendezve, csillogó és kifinomult karaktert adva a nyakláncnak.
• Felületi kidolgozás: A nyaklánc felülete polírozott, ami fokozza a fény visszaverődését a kristályokon és az aranyozáson, így sugárzó fényt biztosít, amely fokozza a nyaklánc esztétikai vonzerejét.

Kezelési utasítások

A 18K aranyozott bevonattal ellátott, fehér Astef nyaklánc kezelési útmutatója:

1. Kerülje a vegyszerekkel való érintkezést: Az aranyozás védelme érdekében tartsa távol a nyakláncot háztartási vegyszerektől, parfümöktől, hajlakkoktól és egyéb kozmetikumoktól.

2. Kerülje az izzadságot és a vizet: A korrózió és a foltosodás megelőzése érdekében távolítsa el a nyakláncot zuhanyozás, fürdés, úszás vagy erős izzadást okozó tevékenységek során.

3. Kíméletes tisztítás: Rendszeresen tisztítsa meg a nyakláncot puha, száraz ruhával. A karcolások elkerülése érdekében ne használjon kemény kefét vagy súroló hatású tisztítószereket.

4. Biztonságos tárolás: Tárolja a nyakláncot puha táskában vagy ékszerdobozban, hogy megóvja a portól és a közvetlen napfénytől, hogy elkerülje a karcolásokat.

5. Viselje óvatosan: Utolsó ékszerként tegye fel a nyakláncot, és először vegye le, hogy minimalizálja a mechanikai sérüléseket és a kopást.

Ha követi ezeket az ápolási utasításokat, megőrizheti a 18K aranyozott bevonattal ellátott Astef nyaklánc fehér hosszú távú szépségét és fényét.

Astef nyaklánc fehér

46.800 Ft

Sokoldalú kivitel minden alkalomra

Gyors és biztonságos szállítás

Könnyű visszaküldés és csere

Méreganyagoktól mentes és allergiabarát

Untitled Product 96__2023-12-14-16-57-08.jpg

WiFi nyaklánc fekete

27.000 Ft
2 változatai
Untitled Product 97__2023-12-14-16-59-49-2.jpg

WiFi nyaklánc fehér

27.000 Ft
2 változatai

5% kedvezmény az első rendelés árából, ha feliratkozik a hírlevélre.

bevásárlókocsi