Astef ketting goud

€118,00

Material:

316L roestvrij staal

Veredelung:

18K verguld

Farbe:

goud

Kettenlänge:

50 cm

Beschrijving
De Astef Necklace Gold van L'Amotion is een toonbeeld van elegantie en modern design. Dit sieraad is gemaakt van hoogwaardig 316L roestvrij staal en biedt uitstekende duurzaamheid en weerstand tegen corrosie. De prachtige 18K goudlaag geeft de ketting een luxueuze glans, die nog eens wordt benadrukt door de nauwkeurig gezette, fonkelende zirkoniastenen. De strakke lijnen en gelijkmatige plaatsing van de stenen zorgen voor een tijdloze stijl die zowel bij formele gelegenheden als in het dagelijks leven gedragen kan worden. Deze ketting is niet alleen een accessoire, maar een statement van kwaliteit en fijne smaak.
Kenmerken en voordelen

• Hoogwaardig materiaal: De Astef ketting is gemaakt van 316L roestvrij staal, bekend om zijn duurzaamheid en corrosiebestendigheid.
• Elegante afwerking: met 18K goudlaag biedt de ketting een luxe glans en een hoogwaardige uitstraling.
• Hypoallergeen: 316L roestvrij staal staat bekend als huidvriendelijk, waardoor het risico op huidirritatie wordt geminimaliseerd.
• Veelzijdigheid: het elegante ontwerp van de Astef Necklace Gold maakt hem tot een geschikt accessoire voor tal van gelegenheden.
• Langdurige glans: de vergulding in combinatie met het robuuste roestvrij staal zorgt voor een duurzame glans en minimale slijtage in de loop van de tijd.

materialen

• Materiaal: De Astef ketting is gemaakt van hoogwaardig 316L roestvrij staal, bekend om zijn duurzaamheid en corrosiebestendigheid.
• Kleur: De ketting wordt gepresenteerd in een luxueuze goudtint, verkregen door 18K goudplating, waardoor het een warme en rijke uitstraling krijgt.
• Ontwerp: Het ontwerp heeft de uitstraling van een klassieke tennisketting, met een doorlopende rij nauwkeurig geplaatste heldere kristallen die voor een continue glans zorgen.
• Oppervlakteafwerking: Het oppervlak van de ketting is gepolijst, waardoor deze een glanzende en spiegelachtige glans krijgt en de elegantie van het sieraad wordt onderstreept.
• Esthetische aantrekkingskracht: De combinatie van de glanzende gouden afwerking en fonkelende kristallen geeft de Astef-ketting een voortreffelijke en verfijnde uitstraling die geschikt is voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.

Onderhoudsinstructies

Onderhoudsinstructies voor de Astef ketting goud van L'Amotion:

1. Reiniging: Gebruik een zachte, pluisvrije doek om de ketting regelmatig schoon te maken om vingerafdrukken, stof of vuil te verwijderen. Vermijd agressieve chemicaliën of schuurmiddelen die de goudlaag kunnen beschadigen.

2. Vermijd contact met chemicaliën: Stel de ketting niet bloot aan parfums, haarlak, lotions of andere chemicaliën die de goudlaag kunnen aantasten en verslijten.

3. Doe sieraden als laatste om: Om blootstelling aan chemicaliën te minimaliseren, doe je de ketting om als laatste stap in je stylingroutine.

4. Opslag: Bewaar de ketting op een droge plaats, bij voorkeur in een sieradendoosje of -zakje om krassen te voorkomen en de goudlaag te beschermen.

5. Dragen: Draag de ketting niet tijdens het douchen, baden, zwemmen of sporten om contact met water en zweet te voorkomen, wat de goudlaag kan aantasten.

6. Geen mechanische belasting: bescherm de ketting tegen stoten en krassen, omdat mechanische invloeden de vergulding kunnen beschadigen.

Door deze onderhoudsinstructies te volgen, kunt u ervoor zorgen dat de L'Amotion Astef Halsketting Goud zijn schoonheid en glans langer behoudt.

Astef ketting goud

€118,00

Veelzijdige ontwerpen voor elke gelegenheid

Snelle en veilige levering

Gemakkelijk retourneren en ruilen

Vrij van gifstoffen en allergievriendelijk

Untitled Product 96__2023-12-14-16-57-08.jpg

WiFi ketting zwart

€68,00
2 varianten
Untitled Product 97__2023-12-14-16-59-49-2.jpg

WiFi ketting wit

€68,00
2 varianten
Untitled Product 77__2023-12-14-11-45-11.jpg

5% korting op je eerste bestelling als je je abonneert op de nieuwsbrief.

winkelmand

Geen andere producten beschikbaar voor aankoop