Astef Ketting Wit

€118,00

Material:

316L roestvrij staal

Veredelung:

18K verguld

Farbe:

Wit

Kettenlänge:

50 cm

Beschrijving
De "Astef Necklace White" van L'Amotion is een toonbeeld van elegantie en modern design. Deze ketting is gemaakt van hoogwaardig 316L roestvrij staal en biedt uitzonderlijke duurzaamheid en weerstand tegen corrosie. Elke schakel van de ketting is zorgvuldig afgewerkt met 18K goud, wat zorgt voor een luxueuze glans en aantrekkelijke esthetiek. De precies geplaatste, fonkelende witte stenen geven het sieraad een prachtige schittering die bij elke beweging het licht opvangt. Deze ketting is niet alleen een accessoire, maar een statement-stuk dat een vleugje verfijning aan elke outfit toevoegt.
Kenmerken en voordelen

• Hoogwaardig materiaal: De Astef Halsketting Wit is gemaakt van 316L roestvrij staal, dat bekend staat om zijn duurzaamheid en corrosiebestendigheid.
• Elegante afwerking: De ketting heeft een 18K vergulde coating, wat zorgt voor een luxueuze glans en een aantrekkelijke esthetiek.
• Hypoallergeen: 316L roestvrij staal staat bekend als hypoallergeen, waardoor het risico op huidirritatie wordt geminimaliseerd.
• Veelzijdigheid: het elegante ontwerp van de ketting maakt hem tot een geschikt accessoire voor diverse gelegenheden, van alledaagse tot speciale evenementen.
• Waardebehoud: De combinatie van 316L roestvrij staal en 18K goudlaag zorgt ervoor dat het sieraad zijn waarde behoudt.

materialen

• Materiaal: De Astef Ketting Wit is gemaakt van hoogwaardig 316L roestvrij staal, bekend om zijn duurzaamheid en corrosiebestendigheid.
• Kleur: De ketting wordt gepresenteerd in een elegante witte tint, die wordt aangevuld door de 18K vergulde plating, waardoor het een luxe en aantrekkelijke uitstraling krijgt.
• Ontwerp: Het ontwerp bestaat uit een reeks nauwkeurig geplaatste, heldere kristallen die op regelmatige afstanden zijn gerangschikt, waardoor de ketting een sprankelend en verfijnd karakter krijgt.
• Oppervlakteafwerking: Het oppervlak van de ketting is gepolijst, wat de reflectie van het licht op de kristallen en de vergulding verbetert, waardoor een stralende glans ontstaat die de esthetische aantrekkingskracht van de ketting vergroot.

Onderhoudsinstructies

Onderhoudsinstructies voor de Astef ketting wit met 18K vergulde coating:

1. Vermijd contact met chemicaliën: houd de ketting uit de buurt van huishoudelijke chemicaliën, parfums, haarlak en andere cosmetica om de goudlaag te beschermen.

2. Vermijd zweet en water: Om corrosie en aanslag te voorkomen, verwijdert u de ketting voordat u gaat douchen, baden, zwemmen of tijdens activiteiten die zwaar zweten veroorzaken.

3. Zachte reiniging: maak de ketting regelmatig schoon met een zachte, droge doek. Gebruik geen harde borstels of schuurmiddelen om krassen te voorkomen.

4. Veilig opbergen: bewaar de ketting in een zachte tas of sieradendoos om hem te beschermen tegen stof en direct zonlicht om krassen te voorkomen.

5. Zorgvuldig dragen: doe de ketting als laatste sieraad om en verwijder hem eerst om mechanische schade en slijtage tot een minimum te beperken.

Door deze onderhoudsinstructies te volgen, kunt u de schoonheid en glans van uw Astef-halsketting Wit met 18K vergulde coating op lange termijn behouden.

Astef Ketting Wit

€118,00

Veelzijdige ontwerpen voor elke gelegenheid

Snelle en veilige levering

Gemakkelijk retourneren en ruilen

Vrij van gifstoffen en allergievriendelijk

Untitled Product 96__2023-12-14-16-57-08.jpg

WiFi ketting zwart

€68,00
2 varianten
Untitled Product 97__2023-12-14-16-59-49-2.jpg

WiFi ketting wit

€68,00
2 varianten
Untitled Product 77__2023-12-14-11-45-11.jpg

5% korting op je eerste bestelling als je je abonneert op de nieuwsbrief.

winkelmand

Geen andere producten beschikbaar voor aankoop